top of page

Kullanım Koşulları

1. Giriş

Bu web sitesi www.gokhanyagmur.comtarafından işletilmektedir. Siteyi kullanarak, bu kullanım koşullarını kabul etmiş olursunuz. Bu koşulları kabul etmiyorsanız, lütfen siteyi kullanmayı bırakınız.

2. Tanımlar

  • Web Sitesi: www.gokhanyagmur.com adresinde bulunan internet sitesi.

  • Kullanıcı: Web sitesini ziyaret eden veya kullanan herhangi bir kişi.

  • İçerik: Metin, grafik, logo, simge, resim, ses klibi, dijital indirmeler, veri derlemeleri ve yazılım dahil olmak üzere, web sitesinde sunulan tüm bilgiler.

3. Kullanım Şartları

3.1. Kişisel Kullanım

Bu web sitesi yalnızca kişisel ve ticari olmayan kullanımınız içindir. Bu web sitesindeki içeriği yalnızca bilgilendirme amaçlı kullanabilirsiniz.

3.2. İçerik Kullanımı

Web sitesinde yer alan içerikler, [Web Sitesi Adı]'nın yazılı izni olmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz, yüklenemez veya başka bir şekilde kullanılamaz.

4. Sorumluluk Reddi

4.1. Hukuki Danışmanlık

Bu web sitesinde yer alan bilgiler genel bilgilendirme amaçlıdır ve hukuki danışmanlık teşkil etmez. Spesifik hukuki konularda profesyonel danışmanlık almanız gerekmektedir.

4.2. Garanti Reddi

Web sitesinde sunulan bilgiler "olduğu gibi" ve "mevcut haliyle" sunulmaktadır. [Web Sitesi Adı], bu bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği veya güncelliği konusunda hiçbir garanti vermez.

5. Gizlilik Politikası

Gizlilik politikasına buradan ulaşabilirsiniz: [Gizlilik Politikası Linki].

6. Üçüncü Taraf Bağlantıları

Bu web sitesi, üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerebilir. [Web Sitesi Adı], bu üçüncü taraf web sitelerinin içeriklerinden veya gizlilik uygulamalarından sorumlu değildir.

7. Değişiklikler

[Web Sitesi Adı], bu kullanım koşullarını herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler web sitesinde yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır.

8. İletişim Bilgileri

Bu kullanım koşulları ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin:

  • E-posta: info@gokhanyagmur.com

  • Telefon:  0542 157 0634

  • Adres: Sefaköy, metropark A22 Kartaltepe Mah. Süvari Cad. No: 4 K.Çekmece/İstanbul

 
bottom of page