top of page

Google’a ait olan Ads ( Adwords ), ilgili kullanıcıların web sitenize çekmek için tercih edilen önemli platformlardan biridir. Ads ( Adwords ), Google'da her gün yapılan milyonlarca aramadan yararlanmanıza olanak sağlarken aynı zamanda marka veya işletmeniz için çeşitli kampanya ve reklamlar yayınlama, sizi Google'da ilgili arama sonuçlarında üst sıralarda gösterir.

Google Ads (Adwords) Nasıl Çalışır?

Google'da bir arama yaptığınızda o kelime ile ilgili binlerce site sıralanarak önümüze gelir. Ancak binlerce site arasından ilk sayfayı listelemeye girmek kolay değildir.

Bu durumda, Google Ads ( Adwords ) reklamları rol oynar. Google Ads ( Adwords ) ile sizin siteniz aramalarda üst sıralara taşınması. Google Ads ( Adwords )reklamları ile marka veya işletmenizi birçok potansiyel görüntülenme görülmesi sağlanır. Bunun yanında Google Ads ( Adwords ), reklamlarınızın ne zaman ve nerede görüneceğine de olanak sağlar. Bununla birlikte yine Google Ads ile ulusal haber siteleri ile emlak haber sitelerini hedefleyebilirsiniz.

 

Google ads, marka veya işletmenize internet üzerinden yeni yürümeniz için çalışmak. Ürün ya da hizmetinize hizmetinize sahip olan kullanıcılar arama yaptıklarında onları satın almaya hazır olduklarında Google ads size yardımcı olur. Firmanız için online kullanımız ile ilgili arama yaptıkları sırada çıkan reklamınızı tıklamak ya da tıklamak arasında seçim yapıyorlar.

bottom of page